Signováno vlevo dole. Profesionální malba z poloviny 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 82 cm, rámování: 64 x 96,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2021 20:42
Dosažená cena: 28 350 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (73)