155. Romantická krajina

Autor: Autor neurčen

Signováno vlevo dole. Profesionální malba z poloviny 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 82 cm, rámování: 64 x 96,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2021 20:42

Dosažená cena: 28 350 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (73)

21 350 Kč5.4.2021 20:35:58 (limit 5.4.2021 20:35:58)
20 850 Kč5.4.2021 20:35:39
20 350 Kč5.4.2021 20:35:35 (limit 5.4.2021 20:35:21)
20 140 Kč5.4.2021 20:35:35
19 640 Kč5.4.2021 20:35:32 (limit 5.4.2021 20:35:21)
19 140 Kč5.4.2021 20:35:32
18 640 Kč5.4.2021 20:35:21 (limit 5.4.2021 20:35:21)
18 140 Kč5.4.2021 20:34:52
17 640 Kč5.4.2021 20:34:49 (limit 5.4.2021 20:34:36)
17 550 Kč5.4.2021 20:34:49
17 050 Kč5.4.2021 20:34:46 (limit 5.4.2021 20:34:36)
16 550 Kč5.4.2021 20:34:46
16 050 Kč5.4.2021 20:34:36 (limit 5.4.2021 20:34:36)
15 550 Kč5.4.2021 20:34:08
15 150 Kč5.4.2021 20:34:08 (limit 5.4.2021 20:33:53)