Technika: Olej na plátně
Výška: 50,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec aukce: 19.01.2026 20:30
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
| 1 500 Kč | 19.1.2026 20:21:17 |