151. Staré stavení u rybníka

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 50,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64 x 84 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:30

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 20:21:17