Technika: Olej na kartonu
Výška: 45 cm, šířka: 57 cm, rámování: 63,5 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:28
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
| 1 700 Kč | 19.1.2026 18:26:21 |