Technika: Tempera/papír
Výška: 44 cm, šířka: 31 cm, rámování: 78 x 63 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:26
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč