143. Matka s dítětem - 19.století

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 60 cm, rámování: 100 x 90 cm
Stav: Rentolováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:22

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 5 000 Kč