Technika: Olej na kartonu
Výška: 38 cm, šířka: 29 cm, rámování: 64 x 54,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 20:18
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
| 1 500 Kč | 4.1.2026 18:57:04 |