Signováno vpravo dole, zaskleno, mírně poškozený lem.
Technika: Akvarel
Výška: 31 cm, šířka: 46,6 cm, rámování: 49,8 x 63,7 cm
Konec aukce: 18.07.2022 20:25
Dosažená cena: 12 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (42)