135. Abstrakce

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 70 cm, rámování: 103,5 x 73,5 cm

Konec aukce: 19.01.2026 20:17

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč19.1.2026 20:12:13