Signováno vpravo dole. Profesionální práce. Krásný dekorativní obraz.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 36,5 cm, šířka: 48 cm, rámování: 50,5 x 61,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.12.2019 18:12
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
1 900 Kč | 1.11.2019 20:19:58 |