Romantická krajina z počátku 19. století. Profesionální malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 72,5 cm, šířka: 96,5 cm, rámování: 83,5 x 107,5 cm
Stav: Rentolováno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 21.06.2020 18:41
Dosažená cena: 8 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (30)