13. Romantická krajina

Autor: Autor neurčen

Romantická krajina z počátku 19. století. Profesionální malba.
Technika: Olej na plátně
Výška: 72,5 cm, šířka: 96,5 cm, rámování: 83,5 x 107,5 cm
Stav: Rentolováno
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 21.06.2020 18:41

Dosažená cena: 8 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (30)

4 700 Kč10.6.2020 21:52:43 (limit 25.5.2020 09:54:03)
4 500 Kč10.6.2020 21:52:43
4 300 Kč31.5.2020 09:23:44 (limit 25.5.2020 09:54:03)
4 100 Kč31.5.2020 09:23:44
3 900 Kč28.5.2020 22:47:29 (limit 25.5.2020 09:54:03)
3 700 Kč28.5.2020 22:47:29
3 500 Kč25.5.2020 15:03:06 (limit 25.5.2020 09:54:03)
3 300 Kč25.5.2020 15:03:06
3 100 Kč25.5.2020 15:03:01 (limit 25.5.2020 09:54:03)
2 900 Kč25.5.2020 15:03:01
2 700 Kč25.5.2020 15:02:56 (limit 25.5.2020 09:54:03)
2 500 Kč25.5.2020 15:02:56
2 300 Kč25.5.2020 10:10:27 (limit 25.5.2020 09:54:03)
2 100 Kč25.5.2020 10:10:27
1 900 Kč25.5.2020 09:53:40 (limit 25.5.2020 09:53:40)