13. Norské fjordy

Autor: Autor neurčen

Profesionální malba 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 84,5 cm, rámování: 87 x 106,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 03.05.2021 18:32

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (54)

4 100 Kč2.5.2021 12:23:55
3 900 Kč2.5.2021 12:23:52 (limit 29.4.2021 19:00:13)
3 700 Kč2.5.2021 12:23:52
3 500 Kč29.4.2021 19:00:13 (limit 29.4.2021 19:00:13)
3 300 Kč19.4.2021 22:45:52
3 100 Kč19.4.2021 08:42:31
2 900 Kč17.4.2021 19:10:46
2 700 Kč6.4.2021 11:38:32
2 500 Kč4.4.2021 19:10:01