Obraz je rámován v kubistickém rámu. Monogram vpravo dole, vzadu přípis autora. Autor blíže neurčený.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 38 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 51,5 x 41,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:12
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
3 500 Kč | 25.4.2019 21:49:09 |