127. Štramberk

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 80 cm, rámování: 82,5 x 103 cm

Konec aukce: 09.12.2025 20:13

Dosažená cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (11)

3 700 Kč9.12.2025 20:08:07
3 500 Kč9.12.2025 20:05:40 (limit 9.12.2025 20:01:23)
3 500 Kč9.12.2025 20:05:40
3 300 Kč9.12.2025 20:05:29 (limit 9.12.2025 20:01:23)
3 100 Kč9.12.2025 20:05:29
2 900 Kč9.12.2025 20:03:37 (limit 9.12.2025 20:01:23)
2 700 Kč9.12.2025 20:03:37
2 500 Kč9.12.2025 20:01:23 (limit 9.12.2025 20:01:23)
2 300 Kč9.12.2025 19:57:35
2 100 Kč9.12.2025 09:15:36
1 900 Kč7.12.2025 10:10:10