Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 54 cm, rámování: 81 x 76 cm
Stav: Restaurovaná malba
Konec aukce: 19.01.2026 20:04
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč