125. Myslivec - 19.století

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 54 cm, rámování: 81 x 76 cm
Stav: Restaurovaná malba

Konec aukce: 19.01.2026 20:04

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 2 500 Kč