Technika: Olej na desce
Výška: 26,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 45,5 x 53,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 18.07.2022 20:02
Dosažená cena: 16 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (45)