122. Krajina s hradem

Autor: Autor neurčen

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 28,5 cm, rámování: 43 x 37 cm

Konec aukce: 02.03.2026 20:01

Aktuální cena: 3 000 Kč

Zbývá: 4d 7h 14m 35s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč