Signováno vpravo dole
Nově rámováno
Nově rámováno
Technika: Olej sololit
Výška: 47 cm, šířka: 70 cm, rámování: 57,5 x 79,5 cm
Konec aukce: 27.10.2019 18:11
Dosažená cena: 8 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (28)