Technika: Olej na desce
Výška: 46 cm, šířka: 36 cm, rámování: 57,5 x 47 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 19:58
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 38 000 Kč