Signováno vpravo dole
Plastický široký rám
Plastický široký rám
Technika: Olej na plátně
Výška: 65 cm, šířka: 85 cm, rámování: 79 x 97
Signatura: signování nečitelné
Konec aukce: 02.12.2018 21:50
Dosažená cena: 12 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 600 Kč