Kolorovaná perokresba. Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno v pravém spodním rohu, datováno 1991.
Technika: Perokresba
Výška: 20 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 39,5 x 46 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 19:54
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč