115. Kytice

Autor: Autor neurčen

Technika: Olej na plátně
Výška: 51,5 cm, šířka: 37 cm, rámování: 66,5 x 53 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:54

Dosažená cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

800 Kč19.1.2026 17:35:24