Autor neurčen. Zřícenina hradu Melechov u Ledče nad Sázavou. Signováno vpravo dole.
Výška: 50 cm, šířka: 41 cm, rámování: 60,5x51,5
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 18:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč