Signováno monogramem.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 72 cm, šířka: 57 cm, rámování: 76 x 61 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 19:48
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
1 900 Kč | 2.11.2022 10:54:54 |