Nově rámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 47 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 64 x 55 cm
Konec aukce: 22.07.2024 20:05
Dosažená cena: 9 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč