Výška: 25,5 cm, šířka: 21 cm, rámování: 32,3 x 28 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 20:02
Dosažená cena: 16 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč