1. Francouzský důstojník s dámou 19.století

Autor: Autor neurčen

Kvalitní malba z poloviny 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46 cm, šířka: 38 cm, rámování: 67,5 x 59,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 05.09.2022 18:39

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

2 900 Kč29.8.2022 19:21:46
2 700 Kč10.8.2022 09:50:00
2 500 Kč19.7.2022 15:55:57