1. Francouzský důstojník s dámou 19.století

Autor: Autor neurčen

Kvalitní malba z poloviny 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 46 cm, šířka: 38 cm, rámování: 67,5 x 59,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 05.09.2022 18:39

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (33)

7 600 Kč5.9.2022 17:57:46 (limit 5.9.2022 17:53:59)
7 300 Kč5.9.2022 17:57:46
7 000 Kč5.9.2022 17:56:39 (limit 5.9.2022 17:53:59)
6 700 Kč5.9.2022 17:56:39
6 400 Kč5.9.2022 17:55:48 (limit 5.9.2022 17:53:59)
6 100 Kč5.9.2022 17:55:48
5 800 Kč5.9.2022 17:55:31 (limit 5.9.2022 17:53:59)
5 500 Kč5.9.2022 17:55:31 (limit 5.9.2022 17:55:31)
4 300 Kč5.9.2022 17:53:59 (limit 5.9.2022 17:53:59)
4 100 Kč5.9.2022 17:41:27
3 900 Kč5.9.2022 16:41:50
3 700 Kč5.9.2022 15:16:14
3 500 Kč4.9.2022 19:50:22
3 300 Kč4.9.2022 00:54:23
3 100 Kč30.8.2022 12:37:33