Autor neurčený. Obraz z konce 19.století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25 cm, šířka: 35 cm, rámování: 43x52
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 21:12
Dosažená cena: 7 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč