Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Signováno vpravo dole, zaskleno, k dílu je znalecký posudek o pravosti
Technika: Olej na kartonu
Výška: 55 cm, šířka: 70 cm, rámování: 69 x 83 cm
Konec aukce: 12.07.2021 19:31
Dosažená cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Seznam příhozů (22)