82. Chalupy pod Bučníkem ( Prostřední Bečva)
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Signováno vpravo dole, zaskleno, k obrazu je znalecký posudek
Technika: Olej na kartonu
Výška: 28 cm, šířka: 45 cm, rámování: 40 x 55 cm
Konec aukce: 07.06.2021 19:32
Dosažená cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč