Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 47 cm, šířka: 62 cm, rámování: 62 x 78,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:07
Aktuální cena: 3 000 Kč
Zbývá: 5d 10h 2m 13s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (2)
| 3 000 Kč | 21.1.2026 06:30:22 |
| 2 500 Kč | 20.1.2026 20:49:33 |