72. Letní krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:11
Dosažená cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 15 000 Kč | 17.11.2025 23:40:29 (limit 16.11.2025 21:04:16) |
| 15 000 Kč | 17.11.2025 23:40:29 |
| 11 000 Kč | 17.11.2025 23:40:15 (limit 16.11.2025 21:04:16) |
| 10 500 Kč | 17.11.2025 23:40:15 |
| 8 300 Kč | 17.11.2025 23:40:00 (limit 16.11.2025 21:04:16) |
| 8 000 Kč | 17.11.2025 23:40:00 |
| 6 800 Kč | 17.11.2025 23:39:50 (limit 16.11.2025 21:04:16) |
| 6 500 Kč | 17.11.2025 23:39:50 |
| 6 200 Kč | 17.11.2025 23:39:46 (limit 16.11.2025 21:04:16) |
| 5 900 Kč | 17.11.2025 23:39:46 |
| 5 600 Kč | 17.11.2025 23:39:42 (limit 16.11.2025 21:04:16) |
| 5 300 Kč | 17.11.2025 23:39:42 |
| 5 000 Kč | 16.11.2025 21:04:11 |