72. Letní krajina - velký formát

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:11

Dosažená cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

15 000 Kč17.11.2025 23:40:29 (limit 16.11.2025 21:04:16)
15 000 Kč17.11.2025 23:40:29
11 000 Kč17.11.2025 23:40:15 (limit 16.11.2025 21:04:16)
10 500 Kč17.11.2025 23:40:15
8 300 Kč17.11.2025 23:40:00 (limit 16.11.2025 21:04:16)
8 000 Kč17.11.2025 23:40:00
6 800 Kč17.11.2025 23:39:50 (limit 16.11.2025 21:04:16)
6 500 Kč17.11.2025 23:39:50
6 200 Kč17.11.2025 23:39:46 (limit 16.11.2025 21:04:16)
5 900 Kč17.11.2025 23:39:46
5 600 Kč17.11.2025 23:39:42 (limit 16.11.2025 21:04:16)
5 300 Kč17.11.2025 23:39:42
5 000 Kč16.11.2025 21:04:11