72. Letní krajina - velký formát

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:11

Dosažená cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

26 500 Kč23.11.2025 03:31:14
26 000 Kč21.11.2025 11:29:47
25 500 Kč20.11.2025 20:14:34
25 000 Kč20.11.2025 20:14:32 (limit 18.11.2025 11:05:42)
25 000 Kč20.11.2025 20:14:32
24 500 Kč20.11.2025 20:14:30 (limit 18.11.2025 11:05:42)
24 000 Kč20.11.2025 20:14:30
23 500 Kč20.11.2025 20:14:28 (limit 18.11.2025 11:05:42)
23 000 Kč20.11.2025 20:14:28
22 500 Kč20.11.2025 20:14:26 (limit 18.11.2025 11:05:42)
22 000 Kč20.11.2025 20:14:26
21 500 Kč20.11.2025 20:14:23 (limit 18.11.2025 11:05:42)
21 000 Kč20.11.2025 20:14:23
20 500 Kč18.11.2025 11:05:32
20 000 Kč17.11.2025 23:40:42