72. Letní krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:11
Dosažená cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 26 500 Kč | 23.11.2025 03:31:14 |
| 26 000 Kč | 21.11.2025 11:29:47 |
| 25 500 Kč | 20.11.2025 20:14:34 |
| 25 000 Kč | 20.11.2025 20:14:32 (limit 18.11.2025 11:05:42) |
| 25 000 Kč | 20.11.2025 20:14:32 |
| 24 500 Kč | 20.11.2025 20:14:30 (limit 18.11.2025 11:05:42) |
| 24 000 Kč | 20.11.2025 20:14:30 |
| 23 500 Kč | 20.11.2025 20:14:28 (limit 18.11.2025 11:05:42) |
| 23 000 Kč | 20.11.2025 20:14:28 |
| 22 500 Kč | 20.11.2025 20:14:26 (limit 18.11.2025 11:05:42) |
| 22 000 Kč | 20.11.2025 20:14:26 |
| 21 500 Kč | 20.11.2025 20:14:23 (limit 18.11.2025 11:05:42) |
| 21 000 Kč | 20.11.2025 20:14:23 |
| 20 500 Kč | 18.11.2025 11:05:32 |
| 20 000 Kč | 17.11.2025 23:40:42 |