72. Letní krajina - velký formát

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:11

Dosažená cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

34 000 Kč26.11.2025 19:38:26 (limit 26.11.2025 16:09:41)
33 500 Kč26.11.2025 19:38:26
33 000 Kč26.11.2025 19:38:24 (limit 26.11.2025 16:09:41)
32 500 Kč26.11.2025 19:38:24
32 000 Kč26.11.2025 19:38:21 (limit 26.11.2025 16:09:41)
31 500 Kč26.11.2025 19:38:21
31 000 Kč26.11.2025 19:38:19 (limit 26.11.2025 16:09:41)
30 500 Kč26.11.2025 19:38:19
30 000 Kč26.11.2025 19:38:16 (limit 26.11.2025 16:09:41)
29 500 Kč26.11.2025 19:38:16
29 000 Kč26.11.2025 19:38:14 (limit 26.11.2025 16:09:41)
28 500 Kč26.11.2025 19:38:14
28 000 Kč26.11.2025 19:38:11 (limit 26.11.2025 16:09:41)
27 500 Kč26.11.2025 19:38:11
27 000 Kč26.11.2025 16:09:36