72. Letní krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:11
Dosažená cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 34 000 Kč | 26.11.2025 19:38:26 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 33 500 Kč | 26.11.2025 19:38:26 |
| 33 000 Kč | 26.11.2025 19:38:24 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 32 500 Kč | 26.11.2025 19:38:24 |
| 32 000 Kč | 26.11.2025 19:38:21 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 31 500 Kč | 26.11.2025 19:38:21 |
| 31 000 Kč | 26.11.2025 19:38:19 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 30 500 Kč | 26.11.2025 19:38:19 |
| 30 000 Kč | 26.11.2025 19:38:16 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 29 500 Kč | 26.11.2025 19:38:16 |
| 29 000 Kč | 26.11.2025 19:38:14 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 28 500 Kč | 26.11.2025 19:38:14 |
| 28 000 Kč | 26.11.2025 19:38:11 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 27 500 Kč | 26.11.2025 19:38:11 |
| 27 000 Kč | 26.11.2025 16:09:36 |