72. Letní krajina - velký formát

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:11

Dosažená cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

41 500 Kč29.11.2025 16:57:24 (limit 27.11.2025 14:35:34)
41 000 Kč29.11.2025 16:57:24
40 500 Kč27.11.2025 14:35:23
40 000 Kč27.11.2025 14:35:21 (limit 26.11.2025 16:09:41)
39 500 Kč27.11.2025 14:35:20
39 000 Kč27.11.2025 14:35:18 (limit 26.11.2025 16:09:41)
38 500 Kč27.11.2025 14:35:18
38 000 Kč27.11.2025 14:35:16 (limit 26.11.2025 16:09:41)
37 500 Kč27.11.2025 14:35:16
37 000 Kč26.11.2025 22:05:00 (limit 26.11.2025 16:09:41)
36 500 Kč26.11.2025 22:05:00
36 000 Kč26.11.2025 22:04:55 (limit 26.11.2025 16:09:41)
35 500 Kč26.11.2025 22:04:55
35 000 Kč26.11.2025 19:38:29 (limit 26.11.2025 16:09:41)
34 500 Kč26.11.2025 19:38:29