72. Letní krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:11
Dosažená cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 41 500 Kč | 29.11.2025 16:57:24 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 41 000 Kč | 29.11.2025 16:57:24 |
| 40 500 Kč | 27.11.2025 14:35:23 |
| 40 000 Kč | 27.11.2025 14:35:21 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 39 500 Kč | 27.11.2025 14:35:20 |
| 39 000 Kč | 27.11.2025 14:35:18 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 38 500 Kč | 27.11.2025 14:35:18 |
| 38 000 Kč | 27.11.2025 14:35:16 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 37 500 Kč | 27.11.2025 14:35:16 |
| 37 000 Kč | 26.11.2025 22:05:00 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 36 500 Kč | 26.11.2025 22:05:00 |
| 36 000 Kč | 26.11.2025 22:04:55 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 35 500 Kč | 26.11.2025 22:04:55 |
| 35 000 Kč | 26.11.2025 19:38:29 (limit 26.11.2025 16:09:41) |
| 34 500 Kč | 26.11.2025 19:38:29 |