72. Letní krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:11
Dosažená cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 49 000 Kč | 30.11.2025 10:14:22 |
| 48 500 Kč | 30.11.2025 10:14:21 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 48 000 Kč | 30.11.2025 10:14:21 |
| 47 500 Kč | 29.11.2025 16:57:45 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 47 000 Kč | 29.11.2025 16:57:45 |
| 46 500 Kč | 29.11.2025 16:57:42 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 46 000 Kč | 29.11.2025 16:57:42 |
| 45 500 Kč | 29.11.2025 16:57:38 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 45 000 Kč | 29.11.2025 16:57:38 |
| 44 500 Kč | 29.11.2025 16:57:36 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 44 000 Kč | 29.11.2025 16:57:36 |
| 43 500 Kč | 29.11.2025 16:57:34 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 43 000 Kč | 29.11.2025 16:57:34 |
| 42 500 Kč | 29.11.2025 16:57:31 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 42 000 Kč | 29.11.2025 16:57:31 |