72. Letní krajina - velký formát

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:11

Dosažená cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

49 000 Kč30.11.2025 10:14:22
48 500 Kč30.11.2025 10:14:21 (limit 27.11.2025 14:35:34)
48 000 Kč30.11.2025 10:14:21
47 500 Kč29.11.2025 16:57:45 (limit 27.11.2025 14:35:34)
47 000 Kč29.11.2025 16:57:45
46 500 Kč29.11.2025 16:57:42 (limit 27.11.2025 14:35:34)
46 000 Kč29.11.2025 16:57:42
45 500 Kč29.11.2025 16:57:38 (limit 27.11.2025 14:35:34)
45 000 Kč29.11.2025 16:57:38
44 500 Kč29.11.2025 16:57:36 (limit 27.11.2025 14:35:34)
44 000 Kč29.11.2025 16:57:36
43 500 Kč29.11.2025 16:57:34 (limit 27.11.2025 14:35:34)
43 000 Kč29.11.2025 16:57:34
42 500 Kč29.11.2025 16:57:31 (limit 27.11.2025 14:35:34)
42 000 Kč29.11.2025 16:57:31