72. Letní krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:11
Dosažená cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (103)
| 62 000 Kč | 9.12.2025 18:17:57 |
| 61 000 Kč | 9.12.2025 17:29:39 (limit 9.12.2025 17:24:13) |
| 60 000 Kč | 9.12.2025 17:29:39 |
| 59 000 Kč | 9.12.2025 17:29:34 (limit 9.12.2025 17:24:13) |
| 58 000 Kč | 9.12.2025 17:29:34 |
| 57 000 Kč | 9.12.2025 17:29:31 (limit 9.12.2025 17:24:13) |
| 56 000 Kč | 9.12.2025 17:29:31 |
| 55 000 Kč | 9.12.2025 17:24:13 (limit 9.12.2025 17:24:13) |
| 54 000 Kč | 9.12.2025 11:27:48 |
| 53 000 Kč | 4.12.2025 22:46:09 |
| 52 000 Kč | 30.11.2025 17:54:02 |
| 51 000 Kč | 30.11.2025 10:14:26 |
| 50 000 Kč | 30.11.2025 10:14:24 (limit 27.11.2025 14:35:34) |
| 50 000 Kč | 30.11.2025 10:14:24 |
| 49 500 Kč | 30.11.2025 10:14:22 (limit 27.11.2025 14:35:34) |