72. Letní krajina - velký formát

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole.
Výška: 95 cm, šířka: 121 cm, rámování: 103 x 130 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:11

Dosažená cena: 77 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (103)

62 000 Kč9.12.2025 18:17:57
61 000 Kč9.12.2025 17:29:39 (limit 9.12.2025 17:24:13)
60 000 Kč9.12.2025 17:29:39
59 000 Kč9.12.2025 17:29:34 (limit 9.12.2025 17:24:13)
58 000 Kč9.12.2025 17:29:34
57 000 Kč9.12.2025 17:29:31 (limit 9.12.2025 17:24:13)
56 000 Kč9.12.2025 17:29:31
55 000 Kč9.12.2025 17:24:13 (limit 9.12.2025 17:24:13)
54 000 Kč9.12.2025 11:27:48
53 000 Kč4.12.2025 22:46:09
52 000 Kč30.11.2025 17:54:02
51 000 Kč30.11.2025 10:14:26
50 000 Kč30.11.2025 10:14:24 (limit 27.11.2025 14:35:34)
50 000 Kč30.11.2025 10:14:24
49 500 Kč30.11.2025 10:14:22 (limit 27.11.2025 14:35:34)