Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Technika: Kresba
Výška: 20,5 cm, šířka: 30,5 cm, rámování: 39x48
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.12.2018 19:48
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (6)