Signováno vpravo dole, kvalitní ranná práce, která se objevuje jen zřídka na trhu s uměním, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60,5 cm, šířka: 75 cm, rámování: 64,5 x 79,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 07.03.2022 18:34
Dosažená cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč