34. Letní krajina

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, kvalitní ranná práce, která se objevuje jen zřídka na trhu s uměním, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60,5 cm, šířka: 75 cm, rámování: 64,5 x 79,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 07.03.2022 18:34

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (81)

22 500 Kč3.2.2022 08:19:25 (limit 2.2.2022 19:12:11)
22 000 Kč3.2.2022 08:19:25
21 500 Kč3.2.2022 08:08:45 (limit 2.2.2022 19:12:11)
21 000 Kč3.2.2022 08:08:45
20 500 Kč3.2.2022 08:08:41 (limit 2.2.2022 19:12:11)
20 000 Kč3.2.2022 08:08:41
19 500 Kč3.2.2022 08:08:36 (limit 2.2.2022 19:12:11)
19 000 Kč3.2.2022 08:08:36
18 500 Kč3.2.2022 08:08:31 (limit 2.2.2022 19:12:11)
18 000 Kč3.2.2022 08:08:31
17 500 Kč2.2.2022 19:12:11 (limit 2.2.2022 19:12:11)
17 000 Kč2.2.2022 19:12:11 (limit 30.1.2022 15:08:03)
13 000 Kč2.2.2022 19:11:59 (limit 30.1.2022 15:08:03)
12 500 Kč2.2.2022 19:11:59 (limit 2.2.2022 19:11:59)
6 800 Kč1.2.2022 22:20:10 (limit 30.1.2022 15:08:03)