20. Před žněmi (Dolní Bečva)
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 45,5 x 63,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:19
Dosažená cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (53)