198. Beskydská krajina (Horní Bečva)
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno PD.
Technika: Kresba tužkou
Výška: 22 cm, šířka: 34 cm, rámování: 41,5 x 55 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Konec aukce: 19.01.2026 21:17
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
| 1 500 Kč | 1.1.2026 18:57:43 |