198. Beskydská krajina (Horní Bečva)

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno PD.
Technika: Kresba tužkou
Výška: 22 cm, šířka: 34 cm, rámování: 41,5 x 55 cm
Stav: Mírně poškozená malba

Konec aukce: 19.01.2026 21:17

Dosažená cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

1 500 Kč1.1.2026 18:57:43