190. Krajina - velký formát
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Signováno vpravo dole, k dílu je znalecký posudek o pravosti
Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 120 cm, rámování: 98 x 132 cm
Konec aukce: 12.07.2021 21:19
Dosažená cena: 81 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Seznam příhozů (33)