180. Zima v Kněhyni (Prostřední Bečva)
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský přípis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 50 cm, rámování: 47 x 64,5 cm
Konec aukce: 07.11.2022 21:03
Dosažená cena: 32 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (56)