18. Svážení jeteliny na Horní Bečvě

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44 x 62 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 20.03.2023 18:25

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (90)

41 500 Kč20.3.2023 18:20:02
41 000 Kč20.3.2023 18:19:58 (limit 20.3.2023 17:21:27)
41 000 Kč20.3.2023 18:19:58
40 500 Kč20.3.2023 18:19:40 (limit 20.3.2023 17:21:27)
40 000 Kč20.3.2023 18:19:40
39 500 Kč20.3.2023 18:16:40 (limit 20.3.2023 17:21:27)
39 000 Kč20.3.2023 18:16:40
38 500 Kč20.3.2023 18:16:28 (limit 20.3.2023 17:21:27)
38 000 Kč20.3.2023 18:16:28
37 500 Kč20.3.2023 18:10:26 (limit 20.3.2023 17:21:27)
37 000 Kč20.3.2023 18:10:26
36 500 Kč20.3.2023 18:06:51 (limit 20.3.2023 17:21:27)
36 000 Kč20.3.2023 18:06:51
35 500 Kč20.3.2023 18:02:14 (limit 20.3.2023 17:21:27)
35 000 Kč20.3.2023 18:02:14