18. Svážení jeteliny na Horní Bečvě

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44 x 62 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 20.03.2023 18:25

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (90)

5 100 Kč4.3.2023 16:26:26
4 900 Kč4.3.2023 16:26:23 (limit 23.2.2023 11:41:10)
4 700 Kč4.3.2023 16:26:23
4 500 Kč25.2.2023 17:14:48 (limit 23.2.2023 11:41:10)
4 300 Kč25.2.2023 17:14:48
4 100 Kč23.2.2023 11:41:10 (limit 23.2.2023 11:41:10)
3 900 Kč19.2.2023 19:58:56
3 700 Kč18.2.2023 18:17:01
3 500 Kč15.2.2023 17:37:58
3 300 Kč13.2.2023 21:57:10
3 200 Kč13.2.2023 21:57:10 (limit 13.2.2023 21:55:37)
3 100 Kč13.2.2023 21:57:06 (limit 13.2.2023 21:55:37)
2 900 Kč13.2.2023 21:57:06
2 700 Kč13.2.2023 21:55:37 (limit 13.2.2023 21:55:37)
2 500 Kč11.2.2023 09:30:49