18. Svážení jeteliny na Horní Bečvě

Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44 x 62 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 20.03.2023 18:25

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (90)

15 700 Kč9.3.2023 20:39:24
15 200 Kč9.3.2023 08:59:30
14 700 Kč8.3.2023 20:53:44
14 200 Kč5.3.2023 16:10:19
13 700 Kč4.3.2023 20:31:54
13 200 Kč4.3.2023 20:31:51 (limit 4.3.2023 16:26:57)
13 200 Kč4.3.2023 20:31:51
12 700 Kč4.3.2023 20:31:45 (limit 4.3.2023 16:26:57)
12 200 Kč4.3.2023 20:31:45
11 700 Kč4.3.2023 20:31:35 (limit 4.3.2023 16:26:57)
11 200 Kč4.3.2023 20:31:35
10 700 Kč4.3.2023 16:26:46
10 500 Kč4.3.2023 16:26:46 (limit 23.2.2023 11:41:10)
10 200 Kč4.3.2023 16:26:44 (limit 23.2.2023 11:41:10)
9 900 Kč4.3.2023 16:26:44