18. Svážení jeteliny na Horní Bečvě
Autor: Augustin Mervart
(1889 Krásno nad Bečvou - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský popis, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 32 cm, šířka: 50 cm, rámování: 44 x 62 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 20.03.2023 18:25
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (90)