Technika: Olej na kartonu
Výška: 25 cm, šířka: 32 cm, rámování: 31 x 39 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:18
Dosažená cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč